Delesher - виробник якісних сходів та дверей

„DELESHER”: ШИРОКИЙ ВИБІР ПРОДУКЦІЇ З НАТУРАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

   Ми спеціалізуємося на виготовленні високоякісних дерев'яних сходів, але також виробляємо, дерев'яні дачні будиночки та кроквяні системи власної розробки. Ми вирішили основну проблему сучасних сходів – непередбачувану поведінку дерев'яних сходів на металевому чи бетонному каркасі. Цього вдалося досягти завдяки використанню добірної деревини, передових технологій деревообробки та безкаркасних конструкцій, а саме больцевих сходів.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У „DELESHER”:

1) Доступна ціна. Ми надаємо якісні послуги за доступними цінами. Вони прораховуються індивідуально для кожного проекту та залежать від розмірів сходів, кількості сходинок та інших технічних моментів.

2) 5-річна гарантія. Ми впевнені в якості своєї продукції, тому надаємо 5-річну гарантію на кожні сходи – незалежно від їхньої складності та вартості.

3) Високоточні виміри. Створення якісних сходів починається з точних вимірів. Ми виконуємо їх у два етапи за допомогою лазерних приладів. На етапі чорнових вимірів ми приїжджаємо на об'єкт, даємо рекомендації щодо майбутніх сходів та робимо чорновий 3D-проект. “Чистові виміри” ми проводимо на кінцевих етапах ремонтних робіт. “Чистові виміри” виконуються 3D сканером: завдяки цьому вдається зняти розміри з точністю до міліметра. Після “чистових замірів” наші спеціалісти приступають до виготовлення сходів.

4) Безкоштовний прорахунок вартості та 3D-візуалізація проекту. Ми цінуємо кожного клієнта, тому починаємо співпрацю із приємного сюрпризу: робимо безкоштовний прорахунок вартості та 3D-візуалізацію проекту. Завдяки цьому ви зможете побачити свої сходи ще до того, як вони будуть виготовлені.

5) Працюємо за договором. Перед початком робіт ми підписуємо з вами угоду. У ній чітко вказані терміни виконання робіт, вартість проекту, а також вся інформація про конфігурацію та конструктив ваших сходів. Цей документ захищає ваші права, підтверджує наші обов'язки та оберігає вас від форс-мажорних ситуацій.

Delesher.com - виробник сходів

та дверей в Україні, м. Вінниця

delesher@gmail.com

+38 (067) 800-55-00   Вінниця

+38 (096) 350-50-50   Київ

+38 (067) 926-46-56   Одеса

+38 (067) 433-09-55 Харків

 

All rights reserved. 2024
Development «Webhit» Наверх